Бакалаврські програми

В Українському католицькому університеті навчання на бакалаврських програмах здійснюється за такими напрямками:

Гуманітарний факультет

Факультет наук про здоров’я

Факультет прикладних наук

Факультет суспільних наук

Філософсько-богословський факультет

Документи для вступу. Вступники подають заяву про участь у конкурсному відборі до вищого навчального закладу (далі ‑ заява) в паперовій або в електронній формі. Заява в паперовій формі подається вступником особисто до приймальної комісії. Заява обробляється відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Вступні іспити. Для конкурсного відбору на перший курс денної форми навчання приймальна комісія приймає сертифікат центру незалежного тестування 2016р. або 2017р. Прийом документів з 12 липня до 26 липня (до 18.00 год.) 2017 р. Детальніше

Оплата за навчання. Середня собівартість річного навчання одного студента на стаціонарних бакалаврських і магістерських освітніх програмах Українського католицького університету становить 3000 у.о.

Враховуючи складний економічний стан в Україні, що не дозволяє більшості студентів самотужки покривати повну вартість навчання, і бажаючи підтримати належний рівень викладання і навчання в УКУ, Університет, передусім завдяки щедрості жертводавців з різних країн і континентів, покриває вагому частину вартості навчання (на більшості програм ~75%).

Очікується, що кожен студент УКУ покриє ціну освітньої програми, яка щорічно визначається окремим наказом Ректора. Детальніше (інформація про оплату за навчання)

Стипендії на навчання. Не кожній родині під силу оплатити ціну освітньої програми. Це спонукало УКУ до створення стипендійного фонду, звідки надається фінансова підтримка, що покриває повну або часткову ціну освітньої програми для студента.

Крім того, всі студенти дипломних програм отримають матеріальну допомогу в розмірі 60% знижки на харчування в Трапезній УКУ в університетському містечку на вул. Козельницькій. Детальніше (інформація про Стипендійну політику УКУ)

Вступники на бакалаврські програми можуть подаватися на Академічні стипендії, або Соціальну стипендію. Детальніше (про Академічні стипендії та Соціальну стипендію)