Соціологія

Бакалаврська програма з соціології сформована на стику соціології, громадського здоров’я та менеджменту. Ми чекаємо на тих, хто мріє навчитися на високому професійному рівні працювати із ключовими соціальними проблемами сьогодення – виявляти їх, ретельно досліджувати та пропонувати власні стратегії та моделі оптимального та успішного розвитку суспільства.

Ліцензійний обсяг набору становить 30 осіб. Для вступу на програму до приймальної комісії слід подати сертифікати ЗНО з української мови та літератури (базовий), історії України та іноземної мови або математики.

Вступники на програму соціології подають заяву про участь у конкурсному відборі до вищого навчального закладу лише в електронній формі, окрім випадків наявності особливих умов вступу. Детальніше про документи для вступу.

Для конкурсного відбору на перший курс денної форми навчання приймальна комісія приймає сертифікат центру незалежного тестування за 2017 рік. Детальніше про вступні іспити.

Середня собівартість річного навчання одного студента на бакалаврській програмі становить 3000 у.о. Детальніше про вартість навчання.

Враховуючи складний економічний стан в Україні, що не дозволяє більшості студентів самотужки покривати повну вартість навчання, і бажаючи підтримати належний рівень викладання і навчання в УКУ, Університет, передусім завдяки щедрості жертводавців з різних країн і континентів, покриває вагому частину вартості навчання (на більшості програм ~75%). Очікується, що кожен студент УКУ покриє ціну освітньої програми, яка щорічно визначається окремим наказом Ректора.

Проте, не кожній родині під силу оплатити навіть цю суму. Це спонукало УКУ до створення стипендійного фонду, звідки надається фінансова підтримка, що покриває повну або часткову ціну освітньої програми для студента.

Крім того, всі студенти бакалаврських програм отримають матеріальну допомогу в розмірі 60% знижки на харчування в Трапезній УКУ в університетському містечку на вул. Козельницькій. Детальніше (про стипендії на бакалаврські програми УКУ)

В УКУ навчаються студенти різних християнських Церков, представники інших релігій і навіть невіруючі. Це особи, яким не повинні бути байдужі питання, що їх ставить перед людиною релігійний досвід і духовне життя. Будь ласка, ознайомтесь з Пам’яткою про засади духовної формації в УКУ.

Програма соціології містить п’ять базових елементів та є інноваційною на сучасному ринку освітніх послуг в Україні. Дізнатися про компоненти програми.

Бакалаврська програма з соціології УКУ побудована на перетині трьох наук: соціології, громадського здоров’я та менеджменту і пропонує студентам ґрунтовну соціологічну теоретичну і практичну підготовку.

         Унікальність програми:

  • Акцент на формуванні сегменту соціологічних послуг у сфері охорони здоров’я та здатності здійснювати публічну та управлінську діяльність – створювати громадські організації, долучатися до керівництва приватними медичними закладами;
  • Суттєвий наголос на вивченні та використанні іноземних мов;
  • Лекції та майстер-класи провідних соціологів України та світу, міжнародні програми обміну;
  • Надихаюча інтелектуальна атмосфера співпраці та командної роботи викладачів і студентів;
  • Практична складова: виконання практичних дослідницьких завдань протягом усього навчання, залучення до реалізації 2-3 вітчизняних та міжнародних соціологічних проектів щороку, отримання досвіду застосування базових та інноваційних методів збору та аналізу даних.

         Після завершенню програми Ви зможете:

  • Критично мислити та системно бачити;
  • Планувати, організовувати та реалізовувати соціологічні дослідження;
  • Діагностувати соціальні проблеми та моделювати їх розв’язання;
  • Реалізовувати власні бізнес-проекти, створювати робочі місця собі та іншим;
  •  Забезпечувати соціологічний супровід проектів та рішень у сфері медицини та охорони здоров’я.