Соціологія

Бакалаврська програма з соціології готує спеціалістів-соціологів, здатних оперувати знанням на перетині соціології, медицини та менеджменту. Випускники програми зможуть створювати робочі місця собі та іншим і працювати у напрямку розв’язання таких актуальних проблем сьогодення як бідність, нерівність, соціальна ексклюзія, охорона здоров’я нації тощо.

Ліцензійний обсяг набору становить 30 осіб. Для вступу на програму до приймальної комісії слід подати сертифікати ЗНО з української мови та літератури (базовий), історії України та іноземної мови або математики.

Вступники на програму соціології можуть взяти участь в онлайн-тестуванні (переглянути результати) на здобуття стипендії (21 тис. грн./рік, впродовж 4 років) для навчання в УКУ. Отримана стипендія (Академічна стипендія Плюс) покриває витрати на оплату за навчання та щомісячну стипендію (приб. 1000 тис. грн.).

Вступники на програму соціології подають заяву про участь у конкурсному відборі до вищого навчального закладу лише в електронній формі, окрім випадків наявності особливих умов вступу. Детальніше про документи для вступу.

Для конкурсного відбору на перший курс денної форми навчання приймальна комісія приймає сертифікат центру незалежного тестування за 2017 рік. Детальніше про вступні іспити.

Собівартість року навчання одного студента на бакалаврській програмі соціології становить 60 000 грн. Оплата, яку здійснюють студенти за рік свого навчання становить 20% від цієї суми. Детальніше про вартість навчання.

Університет надає вступникам три типи стипендій: Академічна стипендію Плюс, Академічна стипендія Звичайна та Академічна стипендія Бонус. Детальніше про стипендійні програми.

В УКУ навчаються студенти різних християнських Церков, представники інших релігій і навіть невіруючі. Це особи, яким не повинні бути байдужі питання, що їх ставить перед людиною релігійний досвід і духовне життя. Будь ласка, ознайомтесь з Пам’яткою про засади духовної формації в УКУ.

Програма соціології містить п’ять базових елементів та є інноваційною на сучасному ринку освітніх послуг в Україні. Дізнатися про компоненти програми.