РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ІСПИТІВ НА МАГІСТЕРСЬКІ ПРОГРАМИ

Спеціальність 041 – Богослов’я

 

Дата Іспит Час проведення Місце проведення

1 тур

10 липня Іспит з іноземної мови 10.00 Хуторівка 35а

ауд. 321

11 липня Фаховий усний іспит 10.00 Хуторівка 35а

ауд. 101

ІІ тур

31 липня Іспит з іноземної мови 10.00 Хуторівка 35а

ауд. 321

1 серпня Фаховий усний іспит 10.00 Хуторівка 35а

ауд. 101

Реєстрація на вступні випробування розпочинається о 9 год. 30 хв. в аудиторіях

згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.

 

Спеціальність 032 – Історія та археологія

 

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
 
31 липня Іспит з іноземної мови 10.00 Козельницька 2а

ауд 405

 

1 серпня Фаховий усний іспит 10.00 Козельницька 2а

ауд 405

 

2 серпня Фаховий усний іспит 10.00 Козельницька 2а

ауд 405

 

Реєстрація на вступні випробування розпочинається о 9 год. 30 хв. в аудиторіях

згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.

 

Спеціальність 231 – Соціальна робота, освітня програма

«СОЦІАЛЬНА ПЕДАГОГІКА»

 

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
31 липня Іспит з іноземної мови 10.00 Свєнцицького 17

ауд 220

 

1 серпня Фаховий усний іспит 10.00 Свєнцицького 17

ауд 220

 

2 серпня Фахова співбесіда 10.00 Свєнцицького 17

ауд 220

 

 

Реєстрація на вступні випробування розпочинається о 9 год. 30 хв. в аудиторіях

згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.

 

 

Спеціальність 061 – Журналістика

 

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
31 липня Іспит з іноземної мови 10.00 Хуторівка35а ауд 102, 103,104
1 серпня Письмовий іспит зі спеціальності 10.00 Хуторівка35а ауд 102, 103,104
3 серпня Фахова співбесіда та аналіз творчого доробку 10.00 Козельницька 2а

ауд 210

4 серпня Фахова співбесіда та аналіз творчого доробку 10.00 Хуторівка 35а

ауд 102

 

Реєстрація на вступні випробування розпочинається о 9 год. 30 хв. в аудиторіях

згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.

 

 

Спеціальність 061 – Журналістика, освітня програма «МЕДІАКОМУНІКАЦІЇ»

 

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
31 липня Іспит з іноземної мови 10.00 Хуторівка35а ауд 102, 103,104
2 серпня Письмовий іспит зі спеціальності 10.00 Хуторівка  35а

ауд 103, 104

4 серпня Фахова співбесіда та аналіз проектної заявки 10.00 Хуторівка 35а

ауд 301

 

5 серпня Фахова співбесіда та аналіз проектної заявки 10.00 Хуторівка 35а

ауд 301

 

Реєстрація на вступні випробування розпочинається о 9 год. 30 хв. в аудиторіях

згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.

 

Спеціальність 053 – Психологія, освітня програма

«КЛІНІЧНА ПСИХОЛОГІЯ З ОСНОВАМИ ПСИХОДИНАМІЧНОЇ ТЕРАПІЇ»

 

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
1 серпня Іспит з іноземної мови 10.00 Свенцицького 17

ауд 129

 

2 серпня Письмовий іспит зі спеціальності 10.00 Свенцицького 17

ауд 129

 

3 серпня Фахова співбесіда 10.00 Свенцицького 17

ауд 218

 

Реєстрація на вступні випробування розпочинається о 9 год. 30 хв. в аудиторіях

згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.

 

 

Спеціальність 053 – Психологія, освітня програма

«КЛІНІЧНА ПСИХОЛОГІЯ З ОСНОВАМИ КОГНІТИВНО-ПОВЕДІНКОВОЇ ТЕРАПІЇ»

 

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
1 серпня Іспит з іноземної мови 10.00 Свєнцицького 17

ауд 221

 

2 серпня Письмовий іспит зі спеціальності 14.00 Свєнцицького 17

ауд 221

 

3 серпня Фахова співбесіда 10.00 Свєнцицького17

 ауд 221

 

Реєстрація на вступні випробування розпочинається за 30 хв.  в аудиторіях

згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.

 

 

Спеціальність 122 – КОМПЮТЕРНІ НАУКИ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ

ТЕХНОЛОГІЇ

І тур

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
20 липня Іспит з іноземної мови 10.00 Козельницька 2а, ауд 305
21 липня Письмовий іспит зі спеціальності 10.00 Козельницька 2а, ауд 305
22 липня Фахова співбесіда 10.00 Козельницька 2а, ауд 305

ІІ тур

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
1 серпня Іспит з іноземної мови 10.00 Козельницька 2а, ауд 205
2 серпня Письмовий іспит зі спеціальності 10.00 Козельницька 2а, ауд 205
3 серпня Фахова співбесіда 10.00 Козельницька 2а, ауд 205

Реєстрація на вступні випробування розпочинається о 9 год. 30 хв. в аудиторіях

згідно графіку вступних випробувань та списків вступників. Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.

 

Спеціальність 081 – право, освітня програма «ПРАВА ЛЮДИНИ»

*для вступників, які вступають за іншою спеціальністю

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
19 липня Письмовий іспит зі спеціальності 10.00 Свенціцького 17

ауд 221

20 липня Фахова співбесіда 10.00 Свєнцицького 17

ауд 221

 


*для вступників, які мають
спеціальні права щодо участі у конкурсному відборі

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
4 серпня Іспит з іноземної мови 10.00 Свенціцького 17

ауд 221

5 серпня Письмовий іспит зі спеціальності 10.00 Свєнцицького 17

ауд 221

 

Реєстрація на вступні випробування розпочинається о 9 год. 30 хв. в аудиторіях

згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.

 

 

Спеціальність 281 – ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

 

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
1 серпня Іспит з іноземної мови 10.00 Козельницька 2а

ауд 206 

3 серпня Фаховий іспит 10.00 Козельницька 2а

ауд 206

 

Реєстрація на вступні випробування розпочинається о 9 год. 30 хв. в аудиторіях

згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.

 

 

Спеціальність 073 – Менеджмент

Програма «ІННОВАЦІЇ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВО»

 

Дата Іспит Час проведення Місце проведення

1 тур

 
10 липня Іспит з іноземної мови 10.00 Козельницька 2а

ауд. 305

11 липня Фаховий усний іспит 10.00 Козельницька 2а

ауд. 311

ІІ тур

1 серпня Іспит з іноземної мови 10.00 Козельницька 2а

ауд. 305

2 серпня Фаховий усний іспит 10.00 Козельницька 2а

ауд. 311

Реєстрація на вступні випробування розпочинається о 9 год. 30 хв.  в аудиторії

згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.

 

Спеціальність 073 – Менеджмент

Програма «УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК»

 

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
1 серпня Іспит з іноземної мови 11.15 Козельницька 2а

ауд. 305

3 серпня Фаховий усний іспит 10.00 Козельницька 2а

ауд. 311

Реєстрація на вступні випробування розпочинається за 30 хв.  в аудиторії

згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.

 

Спеціальність 073 – Менеджмент

Програма «БІЗНЕС-АДМІНІСТРУВАННЯ»

 

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
1 серпня Іспит з іноземної мови 12.30 Козельницька 2а

ауд. 305

6 серпня Фаховий усний іспит 10.00 Козельницька 2а

ауд. 311

Реєстрація на вступні випробування розпочинається за 30 хв.  в аудиторії

згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.

 

Спеціальність 073 – Менеджмент

Програма «УПРАВЛІННЯ ТЕХНОЛОГІЯМИ»

 

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
1 серпня Іспит з іноземної мови 13.45 Козельницька 2а

ауд. 305

7 серпня Фаховий усний іспит 10.00 Козельницька 2а

ауд. 311

Реєстрація на вступні випробування розпочинається за 30 хв.  в аудиторії

згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.

 

Спеціальність 073 – Менеджмент

Програма «УПРАВЛІННЯ НЕПРИБУТКОВИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ»

 

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
31 липня Фаховий усний іспит (1 група) 10.00 Козельницька 2а

ауд. 308

1 серпня Іспит з іноземної мови 15.00 Козельницька 2а

ауд.  305

2 серпня Фаховий усний іспит (2 група) 10.00 Козельницька 2а

ауд. 308

Реєстрація на вступні випробування розпочинається за 30 хв.  в аудиторії

згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.

 

Спеціальність 041 – Богослов’я

Програма «ХРИСТИЯНСЬКА ПЕДАГОГІКА І ОРГАНІЗАЦІЯ ДОЗВІЛЛЯ»

 

Дата Іспит Час проведення Місце проведення

1 тур

10 липня Іспит з іноземної мови 10.00 Хуторівка 35а

ауд. 216

11 липня Фаховий усний іспит 14.00 Хуторівка 35а

ауд. 101

2 тур

31 липня Іспит з іноземної мови 10.00 Хуторівка 35а

ауд. 216

1 серпня Фаховий усний іспит 14.00 Хуторівка 35 а

ауд. 101

 

Реєстрація на вступні випробування розпочинається о 9 год. 30 хв. в аудиторіях

згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.

 

Спеціальність 041 – Богослов’я

Програма «ЕКУМЕНІЧНІ НАУКИ:

 ХРИСТИЯНСТВО У ДІАЛОЗІ ЗІ СВІТОВИМИ РЕЛІГІЯМИ, СУСПІЛЬСТВОМ І МЕДІА»

 

Дата Іспит Час проведення Місце проведення

1 тур

10 липня Іспит з іноземної мови 10.00 Хуторівка 35а

ауд. 216

11 липня Фаховий усний іспит 10.00 Хуторівка 35а

ауд. 101

2 тур

31 липня Іспит з іноземної мови 10.00 Хуторівка 35а

ауд. 216

1 серпня Фаховий усний іспит 10.00 Хуторівка 35а

ауд. 101

Реєстрація на вступні випробування розпочинається о 9 год. 30 хв. в аудиторіях

згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.