Філологія

Мета бакалаврської програми з філології – підготувати фахівця, здатного працювати зі словом і текстами різної складності, потрібного і успішного на ринку інтелектуально-аналітичних професій. Поєднання дисциплін, які до цього часу вивчалися окремо на різних філологічних програмах, надасть студентові інструментарій, з яким він зможе продовжити наукові студії у магістратурі чи бути конкурентноспроможним у позаакадемічних професійних сферах.

Навчання на програмі здійснюється за моделлю Artes Liberales. Абітурієнт подає документи на бакалаврську програму з філології. Упродовж першого року навчання він також має можливість відвідувати заняття та слухати лекції на бакалаврських програмах з історії та культурології. Після першого курсу студент може змінити спеціальність і перейти для подальшого навчання на програму з історії або культурології.

Ліцензійний обсяг набору на програму становить 30 осіб. Для вступу на програму до Приймальної комісії слід подати сертифікати ЗНО з української мови та літератури (базовий), історії України й іноземної мови.

Вступники на програму філології подають заяву про участь у конкурсному відборі до вищого навчального закладу лише в електронній формі, окрім випадків наявності особливих умов вступу. Детальніше про документи для вступу.

Для конкурсного відбору на перший курс денної форми навчання приймальна комісія приймає сертифікат центру незалежного тестування за поточний і минулий рік. Детальніше про вступні іспити.

Середня собівартість річного навчання одного студента на бакалаврській програмі становить 3000 у.о. Детальніше про вартість навчання.

Враховуючи складний економічний стан в Україні, що не дозволяє більшості студентів самотужки покривати повну вартість навчання, і бажаючи підтримати належний рівень викладання і навчання в УКУ, Університет, передусім завдяки щедрості жертводавців з різних країн і континентів, покриває вагому частину вартості навчання (на більшості програм ~75%). Очікується, що кожен студент УКУ покриє ціну освітньої програми, яка щорічно визначається окремим наказом Ректора.

Проте, не кожній родині під силу оплатити навіть цю суму. Це спонукало УКУ до створення стипендійного фонду, звідки надається фінансова підтримка, що покриває повну або часткову ціну освітньої програми для студента.

Крім того, всі студенти бакалаврських програм отримають матеріальну допомогу в розмірі 60% знижки на харчування в Трапезній УКУ в університетському містечку на вул. Козельницькій. Детальніше (про стипендії на бакалаврські програми УКУ)

В УКУ навчаються студенти різних християнських Церков, представники інших релігій і навіть невіруючі. Це особи, яким не повинні бути байдужі питання, що їх ставить перед людиною релігійний досвід і духовне життя. Будь ласка, ознайомтесь з Пам’яткою про засади духовної формації в УКУ.

Ліцензія МОН України на бакалаврат з філології отримана 30 червня 2016 року (Наказ МОН України від 30.06.2016 № 1397 л)

З питаннями та за додатковою інформацією звертайтесь до:

– керівника програми доц. Дарії Сироїд [email protected];

– Приймальної комісії УКУ: тел. (032) 240 99 49, (032) 240 99 40, 097 015 34 36.