Філологія

Мета бакалаврської програми з філології – підготувати фахівця, здатного працювати зі словом і текстами різної складності, потрібного і успішного на ринку інтелектуально-аналітичних професій. Поєднання дисциплін, які до цього часу вивчалися окремо на різних філологічних програмах, надасть студентові інструментарій, з яким він зможе продовжити наукові студії у магістратурі чи бути конкурентноспроможним у позаакадемічних професійних сферах.

Починаючи з вересня 2017 року, навчання на програмі буде здійснюватися за моделлю Artes Liberales. Абітурієнт подає документи на бакалаврську програму з філології. Упродовж першого року навчання він також має можливість відвідувати заняття та слухати лекції на бакалаврських програмах з історії та культурології. Після першого курсу студент може змінити напрям навчання і обрати для подальшої спеціалізації навчання на програмі з історії або культурології.

Ліцензійний обсяг набору на програму становить 30 осіб. Для вступу на програму до Приймальної комісії слід подати сертифікати ЗНО з української мови та літератури (базовий), історії України й іноземної мови.

Вступники на програму філології можуть взяти участь в онлайн-тестуванні на здобуття стипендії (21 тис. грн./рік, впродовж 4 років) для навчання в УКУ. Отримана стипендія (Академічна стипендія Плюс) покриває витрати на оплату за навчання та щомісячну стипендію (приб. 1000 тис. грн.).

Вступники на програму філології подають заяву про участь у конкурсному відборі до вищого навчального закладу лише в електронній формі, окрім випадків наявності особливих умов вступу. Детальніше про документи для вступу.

Для конкурсного відбору на перший курс денної форми навчання приймальна комісія приймає сертифікат центру незалежного тестування за 2017 рік. Детальніше про вступні іспити.

Собівартість року навчання одного студента на бакалаврській програмі філології становить 60 000 грн. Оплата, яку здійснюють студенти за рік свого навчання становить 32% від цієї суми. Детальніше про вартість навчання.

Університет надає вступникам три типи стипендій: Академічна стипендію Плюс, Академічна стипендія Звичайна та Академічна стипендія Бонус. Детальніше про стипендійні програми.

В УКУ навчаються студенти різних християнських Церков, представники інших релігій і навіть невіруючі. Це особи, яким не повинні бути байдужі питання, що їх ставить перед людиною релігійний досвід і духовне життя. Будь ласка, ознайомтесь з Пам’яткою про засади духовної формації в УКУ.

Набір на програму філології розпочинається у липні 2017 року. Початок навчання – у вересні 2017 року.

* Ліцензія Міністерства освіти і науки України на бакалаврат з філології отримана 30 червня 2016 року (Наказ МОН України від 30.06.2016 № 1397 л)