Реєстрація на Рейтингові та Соціальні стипендії для навчання в УКУ

Дорогі випускники шкіл!

Від 02 березня до 21 квітня 2017 року Український католицький університет проводив онлайн-тестування на здобуття стипендії для навчання на бакалаврських програмах.

Не розчаровуйтесь, якщо Ви не змогли взяти участь в першому турі та написати онлайн-тестування. Відповідно до умов Стипендійної політики УКУ 2017-2018 Ви можете надіслати електронну заявку на отримання Рейтингової стипендії, або Соціальної стипендії.

Загальні умови отримання Рейтингової або Соціальної стипендії

(1) заповнити електронну заявку,
(2) написати мотиваційний лист і привезти його на співбесіду,
(3) пройти співбесіду,
(4) підписати Меморандум про призначення стипендій та правила участі у програмі стипендіатів освітніх програм УКУ.

Інформація про академічну стипендію Рейтингову

Академічна стипендія Рейтингова покриває 30% ціни освітньої програми за навчальний рік.

Її можуть отримати вступники на бакалаврські програми, які за результатами ЗНО з профільного предмету належать до 5% кращих по Україні, а також студенти, яким ця стипендія була присуджена при вступі і вони отримали право зберегти її під час навчання на старших курсах.

Кількість стипендій – кожен вступник, який виконує умови надання стипендії.

Для вступників на бакалаврські програми академічна стипендія «Рейтингова» покриває 30% внеску студента за 1-ий рік навчання, 30% – за 2-ий, 30% – за 3-ій, 30% – за 4-ий (за умови виконання вимог зі збереження стипендії).

Для отримання Академічної стипендії Рейтингова вступник повинен:

(1) заповнити електронну заявку,
(2) написати мотиваційний лист і привезти його на співбесіду,
(3) пройти співбесіду,
(4) підписати Меморандум про призначення стипендій та правила участі у програмі стипендіатів освітніх програм УКУ.

Кандидат проходить співбесіди на тих спеціальностях, на яких він претендує на отримання стипендії.

Бал з профільного предмету має бути не менший ніж той, що обумовлює приналежність до 5% найкращих по Україні вступників за результатами ЗНО з профільного предмету. Його щороку визначає Університет за офіційними зведеними показниками ЗНО за попередній рік.

Якими мають бути показники ЗНО для отримання стипендії?

У 2017-18 навчальному році бал сертифікату ЗНО з профільного предмету повинен бути, як вказано в таблиці, а бали 2-х інших сертифікатів ЗНО мають бути більше-рівно 180:

Бакалаврська програма Бал Профільний предмет
Богослов’я ≥183 сертифікат ЗНО з історії України
Інформаційні технології  та аналіз для бізнесу ≥185 сертифікат ЗНО з математики
Історія та археологія ≥183 сертифікат ЗНО з історії України
Культурологія ≥183 сертифікат ЗНО з історії України
Комп’ютерні науки ≥185 сертифікат ЗНО з математики
Політичні науки «Етика-Політика-Економіка» ≥183 сертифікат ЗНО з іноземної мови
Психологія ≥188 сертифікат ЗНО з біології
Соціальна робота ≥191 сертифікат ЗНО з української мови і літератури
Соціологія ≥183 сертифікат ЗНО з історії України
Філологія ≥191 сертифікат ЗНО з української мови і літератури

Кандидат, який претендує на отримання академічної стипендії Рейтингова, повинен до 5 серпня 2017  року (до 12.00 год.) подати в приймальну комісію оригінали документів і підписати Меморандум про призначення стипендій та правила участі у програмі стипендіатів програм УКУ.

Академічна стипендія Рейтингова надається на один рік.

Якими є умови збереження стипендії після 1 року навчання?

За умови високих показників у навчанні за попередній навчальний рік, виконання місії УКУ і участі в громадській діяльності, а також дотримання умов Меморандуму стипендіат може отримувати стипендію на кожен наступний навчальний рік протягом всього навчання.

Кожного року студент, який претендує на отримання стипендії, повинен заповнити відповідну анкету, написати мотиваційний лист про свій внесок у виконання місії УКУ і подати електронну заявку.

Високі показники у навчанні передбачають, що середній бал за попередній рік навчання студента становить 85/100 і вище (за умови неотримання талону на перездачу заліку чи екзамену (окрім поважних причин).

Причини, через які студент може втратити стипендію або її частину після 1 курсу

Якщо студент не набирає за підсумками річного навчання вище 85/100 балів, то втрачає можливість надалі отримувати академічну стипендію «Рейтингова».

Інформація про Соціальну стипендію

Стипендія може надаватися вступникам на бакалаврські програми, які перебувають у скрутному матеріальному становищі, не мають можливості самостійно оплатити навчання і не можуть заробити всі необхідні кошти власною працею.

Підставою для розгляду кандидатів на отримання соціальної стипендії можуть бути: 1) діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування; 2) напівсироти; 3) люди з особливими потребами, інваліди 1 і 2 груп; 4) особи з багатодітних родин (більше 3 неповнолітніх дітей); 5) особи, які мають власних дітей; 6) особи, чиї батьки беруть участь в АТО чи були учасниками АТО; 7) особи з малозабезпечених сімей та інше.

Соціальна стипендія може покривати від 50% до 100% внеску студента за рік чи семестр навчання, а також оплату за проживання в Колегіумі УКУ у разі зарахування на формаційну програму Колегіуму.

Соціальні стипендії можуть розподілятися нерівномірно між освітніми програмами залежно від гостроти матеріальних потреб та успішності студента.

Кожен кандидат на соціальну стипендію повинен подати розширене обґрунтування потреби у стипендії і матеріального становища своєї родини з наданням всієї доступної підтверджувальної інформації. Усі діти-сироти, які навчаються в УКУ, звільнені від оплати за навчання.

Кількість стипендій для вступників – 40.

Загальні умови отримання Соціальної стипендії:

(1) заповнити електронну заявку,
(2) написати мотиваційний лист і привезти його на співбесіду,
(3) пройти співбесіду,
(4) підписати Меморандум про призначення стипендій та правила участі у програмі стипендіатів освітніх програм УКУ.

Кандидат повинен вчасно подавати звіт про своє навчання та діяльність в Університеті; періодично висловлювати подяку жертводавцям, які надали можливість навчатися на програмі; подавати достовірну інформацію про академічні досягнення і матеріальні потреби.

Передумовою отримання соціальної стипендії є високі показники ЗНО чи навчання в УКУ, виконання місії УКУ та активна діяльність в науковому, духовному і громадському житті, дотримання умов Меморандуму.

Соціальна стипендія надається на один рік або семестр.

Якими мають бути показники ЗНО для отримання стипендії?

Для вступників на бакалаврські програми конкурсний бал, що формується з 3-х сертифікатів ЗНО, середнього балу атестата, балів за особливі успіхи, повинен становити не менше 175/200 балів.

Кандидат, який претендує на отримання академічної стипендії повинен до 5 серпня 2017  року (до 12.00 год.) подати в приймальну комісію оригінали документів і підписати Меморандум про призначення стипендій та правила участі у програмі стипендіатів програм УКУ.