V Всеукраїнський історичний конкурс для старошкласників “Непізнана історія мого краю. Досягнення жителів моєї місцевості”

 

Український католицький університет вже п’ятий рік поспіль проводить історичний конкурс

Цьогорічна тема конкурсу – «Непізнана історія мого краю. Досягнення жителів моєї місцевості».

Ставши учасником конкурсу Ви маєте можливість поспілкуватись з компетентним журі, ваш матеріал можуть опублікувати на найпотужнішому в Україні історичному медіаресурсі «Історична правда», учасників конкурсу ми нагороджуємо дипломами та грамотами, а також запрошуємо на фінал конкурсу до Львова.

До складу цьогорічного журі входять:

 • Орест Лильо (доцент кафедри Нової і новітньої історії України Українського католицького університету, кандидат історичних наук);
 • Микола Кацюба (заступник директора Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти);
 • Іванна Бородчук (директор Львівської обласної Малої академії наук учнівської молоді);
 • Вахтанг Кіпіані (журналіст, головний редактор порталу «Історична правда»).

Критерії оцінювання:

 1. Аргументованість вибору теми, чіткість поставлених цілей та завдань проекту.
 2. Актуальність досліджуваної проблеми, новизна роботи.
 3. Самостійність, оригінальність та доказовість суджень.
 4. Повнота та глибина розкриття теми. Вміння чітко та в логічній послідовності викладати свої думки, вміло застосовувати наукові терміни та поняття.
 5. Вміння використовувати джерела та історичну літературу, критично оцінювати факти, явища, ідеї.
 6. Аргументованість висновків.
 7. Грамотність та культура оформлення.

Троє переможців конкурсу отримають цінні призи  – подорож в одне з давніх історичних міст України на вибір, наприклад, Київ, Львів, Дніпро, Харків, Чернігів, Одесу, Рівне, Чернівці.

Для участі необхідно написати есе на задану тему та надіслати нам до 26 березня 2017 року на електронну адресу [email protected]

Журі конкурсу ознайомлюється з роботами всіх учасників і відбирає кращі роботи, котрі будуть представлені до нагородження. Фінал конкурсу і нагородження переможців відбудеться 8 квітня 2017 року в Українського католицького університету (м. Львів, вул. Козельницька, 2а).

Організатори конкурсу покривають витрати на проїзд для всіх призерів конкурсу. Покриття витрат також передбачене для однієї супроводжуючої особи призера конкурсу з-поза меж Львівської області.

Додаткова інформація про конкурс та необхідні документи:

банер