Колегіум

Студенти УКУ мають чудову нагоду спільно проживати в колі друзів, викладачів, кураторів, сестер-монахинь, осіб з особливими потребами та гостьовими професорами з метою творити унікальну колегіальну культуру та спільноту, яка покликана до свідчення, спілкування та служіння в сучасному світі.

Умовою для проживання є участь у 2-річній освітньо-формаційній програмі «Християнська духовність в постмодерній добі»
(http://collegium.ucu.edu.ua/programa/farmatsiina-programa)

Зарахування на програму та проживання здійснюється на конкурсній основі, за особистою заявою-анкетою студента. Заяву-анкету можна отримати на приймальній комісії при поданні документів для вступу на навчальні програми УКУ.

Оскільки кількість місць на участь у програмі та проживання обмежена, при виборі учасників використовуються такі критерії:

– географія: студенти, що проживають далі ніж 30 км від Львова;

– мотивація: бажання долучитися до формаційної програми Колегіуму (http://collegium.ucu.edu.ua/programa/farmatsiina-programa);

– високий рейтинг при вступі;

– належність до особливої соціальної категорії.

Списки студентів, зарахованих на формаційну програму та поселення у Колегіум, будуть опубліковані на сайтах Колегіуму та приймальної комісії після 25 серпня 2015 року.

Цього року, для проживання студентів надаються:

Колегіум ім. Патріарха Йосифа Сліпого, що на вул. Козельницькій, 2(http://collegium.ucu.edu.ua/primishchennia/kozelnitska)

Прогнозована вартість проживання в Колегіум на 2015-16 навчальний рік становитиме 650-700 грн.

Гуртожиток Комерційної академії по вул. Червоної Калини, 7а (http://collegium.ucu.edu.ua/primishchennia/chervonoyi-kalini)

Прогнозована вартість проживання у гуртожитку Комерційної академії на 2015-16 навчальний рік становитиме 500-550 грн.

АДРЕСА КОЛЕГІУМУ

вул. Козельницька, 2

Львів 79023

http://collegium.ucu.edu.ua

КОНТАКТИ

+380322409940 внт. 3503

+380680762974

[email protected]