Ровесники тисячоліття: Капсула часу

«Ровесники тисячоліття: Капсула часу»

Кафедра культурології Українського католицького університету запрошує учнів 8-11 класів до участі у конкурсі відеоблогів «Ровесники тисячоліття: Капсула часу»

Небагатьом щастить застати злам століття. А народитися на зламі тисячоліть – ще більша рідкість. Майбутні земляни будуть заздрити тобі,  адже саме  твоє покоління росте разом з молодим третім тисячоліттям!

Ми пропонуємо тобі спробувати сили у конкурсі короткого відео (до 5 хвилин), яке можна зняти на мобільний телефон чи планшет, щоб задокументувати свою капсулу часу і розповісти свою історію: як це, бути “ровесником тисячоліття”, рости і змінюватися разом з ним?

Розкажи хлопцям і дівчатам майбутнього, які речі напевно уже застаріли і минули, а які мали б залишитися в прийдешньому, бо вони важливі, корисні чи символічні для тебе та твоїх однолітків назавжди?  Які місця чи події асоціюються в тебе з часом твого дитинства та дорослішання? Наше повсякдення стрімко змінюється. Як думаєш, що і чому варто зараз зафіксувати на камеру, щоб зберегти і  «передати далі» минуле, безпосереднім свідком якого ти була чи був?

Ставши учасником конкурсу, ти отримаєш нагоду поспілкуватися з українськими кінорежисерами, відвідати їх майстер-класи. Найкращі роботи ми покажемо в УКУ 6 травня на  Дні відкритих дверей гуманітарного факультету.

Також відеороботи переможців включать до спеціальної програми молодіжного фестивалю “Зашків 2017”.

Якщо ти уже знаєш чим хочеш поділитись із майбутніми поколіннями, то чимскоріш включай камеру знімай коротке відео, викладай його на YouTube використовуючи назву: «Ровесники тисячоліття: Капсула часу» та заповнюй реєстраційну анкету до 24 квітня 2017 року.

Критерії оцінювання:

  1. Формальні/технічні: формат відео HD, MP4, тривалість – до 5 хв.
  2. Цікава, дотепна, оригінальна розповідь.
  3. Ясність розкриття ідеї і цілісність розповіді.

Усі роботи уважно перегляне й оцінить журі конкурсу:

  • Петро Дідула – оператор, журналіст
  • Майкл Щур – тележурналіст, актор, сценарист, Телебачення Торонто
  • Омелян Ощудляк – журналіст, продюсер, сценарист, Школа журналістики УКУ
  • Юлія Півторак – викладачка кафедри культурології УКУ

Форма фільму довільна. Тривалість фільму від 1 до 5 хвилин. Обов’язковими є вступні та заключні титри, де просимо  зазначити авторську назву, інформацію про режисера, оператора та автора відео.

Про результати конкурсу ми повідомимо 1 травня.

Візьми до рук камеру і розкажи свою особливу історію!

 

Title

HORIZONS