Інформаційні технології та бізнес-аналітика

Програма “Інформаційні технології та бізнес-аналітика” орієнтується на застосування прикладних інформаційних технологій для потреб сучасного бізнесу.

Курс стосуватиметься аналітики бізнес-процесів та їх автоматизації.

Протягом перших двох років навчання 80% курсів перетинатимуться з програмою Комп’ютерних наук/[email protected]. Це дасть студентам двох напрямків ґрунтовні знання з математики та програмування. Далі вони зможуть обирати бажаний напрямок, навчаючись на одній із програм факультету прикладних наук.

“ІТ та бізнес-аналітика” – це програма на перетині технологій та бізнес-практик. Незмінно серед найперспективніших професій майбутнього вже впродовж багатьох років є професії, пов’язані з комп’ютерними науками та аналітикою – в першу чергу бізнес та економічною. Міждисциплінарна програма, базується на комп’ютерних науках, але поєднує в собі системний аналіз та організацію управління бізнес-процесами.

Випускники зможуть знайти себе як в ІТ-аутсорсингу, продуктових компаніях, так і в бізнес-консалтингу, обіймаючи посади бізнес-аналітика, аналітика даних, програміста тощо. Фактично, випускники цього напряму зможуть однаково добре розуміти мову інженерів і мову бізнесу. Саме в цьому й полягає їхня унікальність.

Вартість навчання на програмі складає 45 000 грн. в рік. Також, Український католицький університет оголосив конкурс на здобуття стипендії для навчання на бакалаврських програмах УКУ. Завдання онлайн-тестування розраховані на ерудицію і логічне мислення і будуть доступні до 21 квітня 2017 року включно.

До розробки програми було залучено Львівську бізнес школу та провідні компанії ІТ індустрії, щоб чітко розуміти потреби ринку і гарантувати майбутнім випускникам добрі робочі місця.