Графік проведення вступних іспитів

Важливо: Реєстрація на вступні випробування розпочинається о 9 год. 30 хв. в аудиторіях згідно графіку вступних випробувань та списків вступників. Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.

Спеціальність 041 – Богослов’я

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
1 сесія
6 липня Іспит з іноземної мови 10.00 Хуторівка, 35аауд. 216, 321
8 липня Фаховий усний іспит 10.00 Хуторівка, 35аауд. 101
2 сесія
1 серпня Іспит з іноземної мови 10.00 Хуторівка, 35аауд. 216, 321
2 серпня Фаховий усний іспит 10.00 Хуторівка, 35аауд. 101

Спеціальність 032 – Історія та археологія

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
1 серпня Іспит з іноземної мови 10.00 Козельницька, 2аауд 405, 207
2 серпня Фаховий усний іспит 10.00 Козельницька, 2аауд 405
3 серпня Фаховий усний іспит 10.00 Козельницька, 2аауд 405

Спеціальність 231 – Соціальна робота (освітня програма Соціальна педагогіка)

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
1 серпня Іспит з іноземної мови 10.00 Свєнціцького, 17ауд 220
2 серпня Фаховий усний іспит 10.00 Свєнціцького, 17ауд 220
3 серпня Фахова співбесіда 10.00 Свєнціцького, 17ауд 220

Спеціальність 061 – Журналістика

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
1 серпня Іспит з іноземної мови 10.00 Хуторівка, 35а ауд 203, 102
2 серпня Письмовий іспит зі спеціальності 10.00 Хуторівка, 35аауд 203, 102
4 серпня Фахова співбесіда та аналіз творчого доробку 10.00 Хуторівка, 35аауд 102
5 серпня Фахова співбесіда та аналіз творчого доробку 10.00 Хуторівка, 35аауд 102

Спеціальність 061 – Журналістика (освітня програма Медіакомунікації)

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
1 серпня Іспит з іноземної мови 10.00 Хуторівка, 35а ауд 103,104
2 серпня Письмовий іспит зі спеціальності 10.00 Хуторівка,  35аауд 103, 104
5 серпня Фахова співбесіда та аналіз мотиваційного листа 10.00 Хуторівка, 35аауд 301
6 серпня Фахова співбесіда та аналіз мотиваційного листа 10.00 Хуторівка, 35аауд 301

Спеціальність 074 – Публічне управління та адміністрування

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
2 серпня Іспит з іноземної мови 10.00 Козельницька, 2аауд 305, 210
3 серпня Фаховий іспит 10.00 Козельницька, 2аауд 305

Спеціальність 053 – Психологія (освітня програма Клінічна психологія з основами психодинамічної терапії)

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
2 серпня Іспит з іноземної мови 10.00 Свенціцького, 17ауд 129
3 серпня Письмовий іспит зі спеціальності 14.00 Свенціцького, 17ауд 129
4 серпня Фахова співбесіда 10.00 Свенціцького, 17ауд 129

Спеціальність 053 – Психологія (освітня програма Клінічна психологія з основами когнітивно-поведінкової терапії)

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
2 серпня Іспит з іноземної мови 10.00 Свєнціцького, 17ауд 222
3 серпня Іспит зі спеціальності (1 частина) 10.00 Свєнціцького, 17ауд 222
 4 серпня  Іспит зі спеціальності (2 частина)  10.00  Свєнціцького, 17ауд 222

Спеціальність 227 – Фізична реабілітація (освітня програма Фізична терапія)

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
2 серпня Іспит з іноземної мови 10.00 Свенціцького, 17 ауд 218
3 серпня Письмовий іспит зі спеціальності 10.00 Свенціцького, 17ауд 218
5 серпня Фахова співбесіда 10.00 Свенціцького, 17ауд 218

Спеціальність 227 – Фізична реабілітація (освітня програма Ерготерапія)

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
 2 серпня Іспит з іноземної мови 10.00 Свенціцького, 17 ауд 221
3 серпня Письмовий іспит зі спеціальності 14.00 Свенціцького, 17ауд 221
5 серпня Фахова співбесіда 10.00 Свенціцького, 17ауд 221

Спеціальність 122 – Комп’ютерні науки (освітня програма Науки про дані)

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
2 серпня Іспит з іноземної мови 10.00 Козельницька, 2а ауд 207, 208
3 серпня Письмовий іспит зі спеціальності 10.00 Козельницька, 2а ауд 207, 208
4 серпня Фахова співбесіда 10.00 Козельницька, 2а ауд 207, 208

Спеціальність 081 – Право (освітня програма Права людини)

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
2 серпня Іспит з іноземної мови 10.00 Свенціцького, 17ауд 128
3 серпня Письмовий іспит зі спеціальності 10.00 Свєнціцького, 17ауд 128
4 серпня Фахова співбесіда 10.00 Свєнціцького, 17ауд 128

Спеціальність 073 – Менеджмент (освітня програма Інновації та підприємництво)

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
1 сесія
22 липня Іспит з іноземної мови 10.00 Козельницька, 2аауд. 305
21 липня Фаховий усний іспит 10.00 Козельницька, 2аауд. 305
2 сесія
2 серпня Іспит з іноземної мови 10.00 Козельницька, 2аауд. 305
3 серпня Фаховий усний іспит 10.00 Козельницька, 2аауд. 311

Спеціальність 073 – Менеджмент (освітня програма Управління персоналом та організаційний розвиток)

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
1 сесія
22 липня Іспит з іноземної мови 11.15 Козельницька, 2аауд. 305
23 липня Фаховий усний іспит 14.00 Козельницька, 2аауд. 305
2 сесія
2 серпня Іспит з іноземної мови 11.15 Козельницька, 2аауд. 305
4 серпня Фаховий усний іспит 10.00 Козельницька, 2аауд. 305

Спеціальність 073 – Менеджмент (освітня програма Бізнес-адміністрування)

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
1 сесія
22 липня Іспит з іноземної мови 12.30 Козельницька, 2аауд. 311
23 липня Фаховий усний іспит 10.00 Козельницька, 2аауд. 311
2 сесія
2 серпня Іспит з іноземної мови 12.30 Козельницька, 2аауд. 305
6 серпня Фаховий усний іспит 10.00 Козельницька, 2аауд. 305

Спеціальність 073 – Менеджмент (освітня програма Управління технологіями)

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
1 сесія
22 липня Іспит з іноземної мови 13.45 Козельницька, 2аауд. 311
30 липня Фаховий усний іспит 10.00 Козельницька, 2аауд. 311
2 сесія
2 серпня Іспит з іноземної мови 13.45 Козельницька, 2аауд. 305
8 серпня Фаховий усний іспит 10.00 Козельницька, 2аауд. 305

Спеціальність 073 – Менеджмент (освітня програма Управління неприбутковими організаціями)

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
1 сесія
1 серпня Фаховий усний іспит (1 група) 10.00 Козельницька, 2аауд. 308
2 серпня Іспит з іноземної мови 15.00 Козельницька, 2аауд.  305
3 серпня Фаховий усний іспит (2 група) 10.00 Козельницька, 2аауд. 308

Важливо: Реєстрація на вступні випробування розпочинається о 9 год. 30 хв. в аудиторіях згідно графіку вступних випробувань та списків вступників. Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.