Вступ на бакалаврські програми

Документи для вступу

Вступники подають заяву про участь у конкурсному відборі до вищого навчального закладу (далі ‑ заява) лише в електронній формі, окрім випадків наявності особливих умов вступу.

Прийом документів відбувається з 12 липня до 26 липня 2017 (до 18:00 год.Детальніше (документи для вступу)

Сертифікати ЗНО для вступу в УКУ

Для конкурсного відбору на перший курс денної форми навчання приймальна комісія приймає сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти 2016 або 2017 року Детальніше (про конкурсні предмети сертифікати ЗНО)

Вступники можуть поступати до університету на підставі вступних іспитів. Для цього вони мають подати в приймальну комісію відповідні документи, що підтверджують таке право Детальніше (хто може поступати в університет на підставі вступних іспитів).

Також, в університет можна вступати за результатами співбесіди. Вступники, які мають таке право, повинні подати у приймальну комісію відповідні документи. Детальніше (хто може поступати в університет за результатами співбесіди)

Програми ЗНО, які здають старшокласники (сертифікати яких подають для вступу в УКУ)

Оплата за навчання

Середня собівартість річного навчання одного студента на стаціонарних бакалаврських і магістерських освітніх програмах Українського католицького університету становить 3000 у.о.

Враховуючи складний економічний стан в Україні, що не дозволяє більшості студентів самотужки покривати повну вартість навчання, і бажаючи підтримати належний рівень викладання і навчання в УКУ, Університет, передусім завдяки щедрості жертводавців з різних країн і континентів, покриває вагому частину вартості навчання (на більшості програм ~75%).

Очікується, що кожен студент УКУ покриє ціну освітньої програми, яка щорічно визначається окремим наказом Ректора. Детальніше (інформація про оплату за навчання)

Стипендії на навчання

Вступники на бакалаврські програми можуть подаватися на Академічні стипендії, або Соціальну стипендію. Детальніше (про Академічні стипендії та Соціальну стипендію)