Вступ на бакалаврські програми

 

РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ ДЛЯ ВСТУПУ НА БАКАЛАВРСЬКІ ПРОГРАМИ

 

Порядок коригування списку рекомендованих до зарахування

у ВНЗ «Український католицький університет» вступників на освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавр формуються за принципом трьох хвиль:

Перша хвиля (1 серпня –  12.00 год. 5 серпня 2017 року) – оприлюднення і дотримання рейтингового списку відповідно до конкурсного балу вступника в межах ліцензійного обсягу спеціальності. Список вступників може коригуватися за умови відмови вступника, який є рекомендований до зарахування від участі у конкурсі. Рекомендацію отримує вступник, який є наступним у рейтинговому списку та попередньо не був рекомендований.

Друга хвиля (12.00 год. 5 серпня – 18.00 год. 7 серпня 2017 року) – список вступників може коригуватися за умови відмови вступника, який є рекомендований до зарахування від участі у конкурсі. Рекомендацію отримує вступник, який є наступним у рейтинговому списку та попередньо не був рекомендований.

Третя хвиля (10.00 год. 8 серпня – 18.00 год. 9 серпня 2017 року) – рекомендацію до зарахування отримують усі вступники, які не були рекомендовані у першій та другій хвилі. Зарахування на вільні місця до заповнення ліцензійного обсягу відбуватиметься незалежно від рейтингового місця вступника за умови подання оригіналів документів.

 

Оголошення для вступників “Етика-Політика-Економіка” (спеціальність “Політологія”)

Оголошення для вступників “Інформаційні технології та бізнес-аналітика” (спеціальність “Системний аналіз”)