Культурологія

Навчання на програмі Культурологія здійснюється за моделлю Artes Liberales. Абітурієнт подає документи на бакалаврську програму культурології. Впродовж першого року навчання він також додатково зможе відвідувати заняття та слухати лекції на бакалаврській програмі історії та філології. Після першого курсу студент може змінити спеціальність і перейти для подальшого навчання на програму історії або філології.

Ліцензійний обсяг набору на програму становить 30 осіб. Для вступу на програму до Приймальної комісії слід подати сертифікати ЗНО з української мови та літератури (базовий), історії України й іноземної мови.

Вступники на програму культурології подають заяву про участь у конкурсному відборі до вищого навчального закладу лише в електронній формі, окрім випадків наявності особливих умов вступу. Детальніше про документи для вступу.

Для конкурсного відбору на перший курс денної форми навчання приймальна комісія приймає сертифікат ЗНО за 2016 рік, або за 2017 рік. Детальніше про вступні іспити.

Середня собівартість річного навчання одного студента на бакалаврській програмі становить 3000 у.о. Детальніше про вартість навчання.

Враховуючи складний економічний стан в Україні, що не дозволяє більшості студентів самотужки покривати повну вартість навчання, і бажаючи підтримати належний рівень викладання і навчання в УКУ, Університет, передусім завдяки щедрості жертводавців з різних країн і континентів, покриває вагому частину вартості навчання (на більшості програм ~75%). Очікується, що кожен студент УКУ покриє ціну освітньої програми, яка щорічно визначається окремим наказом Ректора.

Проте, не кожній родині під силу оплатити навіть цю суму. Це спонукало УКУ до створення стипендійного фонду, звідки надається фінансова підтримка, що покриває повну або часткову ціну освітньої програми для студента.

Крім того, всі студенти бакалаврських програм отримають матеріальну допомогу в розмірі 60% знижки на харчування в Трапезній УКУ в університетському містечку на вул. Козельницькій. Детальніше (про стипендії на бакалаврські програми УКУ)

В УКУ навчаються студенти різних християнських Церков, представники інших релігій і навіть невіруючі. Це особи, яким не повинні бути байдужі питання, що їх ставить перед людиною релігійний досвід і духовне життя. Будь ласка, ознайомтесь з Пам’яткою про засади духовної формації в УКУ.

Набір на програму розпочинається в липні 2017 року. Початок навчання – у вересні 2017 року.

Детальніше про програму Культурологія ТУТ

З питаннями та за додатковою інформацією звертайтесь до:

– керівника програми Зоряни Рибчинської – [email protected]

– Приймальної комісії УКУ: тел. (032) 240 99 49, (032) 240 99 40, 097 015 34 36.