матеріально-технічна база школи журналістики УКУ

Практична складова програми здійснюватиметься на власній сучасній матеріально-технічній базі Школи журналістики УКУ, що, зокрема, містить:

newsroom (офіс новин) – мережу багатофункціональних комп’ютерів, програмне забезпечення яких дозволятиме слухачам магістерської програми здобути практичні навики з відеомонтажу, аудіомонтажу, верстки та дизайну друкованих медіа, розробки WEB 2.0;

навчальну телерадіостудію, обладнану сучасним технічним устаткуванням для практичної роботи студентів в межах таких дисциплін як: «Аудіовізуальні комунікації», «Інтернет-телебачення», «Інтернет-радіо», «Мультимедійні технології», «Нові медіа» та ін.

На основі вступного рейтингу перших 7 студентів програми отримають стипендії розміром від 50% до 100% на покриття оплати за перший рік навчання.

Студенти з-поза меж Львова матимуть змогу мешкати у новому Студентському колегіумі, який є частиною університетського містечка УКУ. Понад 200 студентів, викладачів та гостьових професорів, які мешкають у Колегіумі, творять унікальну університетську атмосферу, що сприяє зміцненню спільноти УКУ.

В межах Школи журналістики УКУ магістерська програма із медіакомунікацій та магістерська програма з журналістики провадитимуть чимало спільних проектів, відтак студенти матимуть доступ до ресурсів обох програм.